Dni Skupienia dla Muzyków 15.06

W sobotę 15 czerwca 2019r. wzięliśmy udział w Dniach Skupienia dla Muzyków, które organizowane były przez Gdańską Szkołę Nowej Ewangelizacji. Włączeni do grupy złożonej z członków różnych wspólnot, od godziny 9:00 rozpoczęliśmy warsztat muzyczny w Parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Gdańsku Chełmie.

Podczas tego dnia mieliśmy okazję nie tylko do doskonalenia naszych umiejętności muzyczno-wokalnych, ale mogliśmy również spotkać się z Panem Jezusem w Adoracji Najświętszego Sakramentu.

Zwieńczeniem warsztatów był Wieczór Uwielbienia, podczas którego razem z wiernymi okolicznych parafii mogliśmy wspólnie Uwielbiać Boga muzyką, śpiewem i modlitwą, a zaledwie kilka dni później – 20 czerwca (Boże Ciało) jako Chór Uwielbienia wystąpiliśmy podczas 20. edycji Katolików na Ulicy.

Poniżej krótka fotorelacja: