ŚWIADECTWA

Maryja Matemblewska tuli do serca kobiety po dokonaniu aborcji. Moc modlitwy wspólnotowej

Jako zespół Winnica Racheli chcemy złożyć na ręce każdej osoby, która się za nas modliła serdeczne podziękowania. Jedna z nas stawała do posługi w dużej niedyspozycji, trudzie, miała kaszel, słabość.… Czytaj dalej „Maryja Matemblewska tuli do serca kobiety po dokonaniu aborcji. Moc modlitwy wspólnotowej”

# Z kursów i rekolekcji

„Widziałem Cię” – świadectwo Tomka

Chciałem powiedzieć o tym jak ważne jest to, by dzielić się na forum wspólnoty udziałem w kursach, rekolekcjach. To jest iskrą która potrafi spowodować lawinę pozytywnych zmian. W moim życiu… Czytaj dalej „„Widziałem Cię” – świadectwo Tomka”

# Modliwa uwolnienia, # Uzdrowienie z nałogu, # Z kursów i rekolekcji
Tomek

„Pan Bóg znajduje dla nas to czego się nie spodziewamy” – świadectwo Norberta

Mamy teraz naszą rocznice ślubu – to jest taki czas refleksji. Uświadomiłem sobie, że ja od 3 lat żadnego świadectwa we Wspólnocie nie mówiłem. Dzisiaj jest 30 rocznica (dokładnie 30… Czytaj dalej „„Pan Bóg znajduje dla nas to czego się nie spodziewamy” – świadectwo Norberta”

# Z kursów i rekolekcji
Norbert

„O powrocie” – świadectwo Jacka

Uczestniczyliśmy razem z Moją Małżonką w „Weekendzie dla narzeczonych z kursem tańca” – rekolekcjach dla narzeczonych, które będziemy prowadzić jako wspólnota. Ten czas, który dał nam Pan Jezus to był… Czytaj dalej „„O powrocie” – świadectwo Jacka”

# Z kursów i rekolekcji
Jacek

„Od składu odczepiono duży wagon towarowy„ – świadectwo Marleny

Od jakiegoś czasu służę we Wspólnocie modlitwą uwolnienia. Dwa tygodnie temu było w Łodzi spotkanie z Nealem i Janet Lozano – to są osoby które posługują tą modlitwą od ponad… Czytaj dalej „„Od składu odczepiono duży wagon towarowy„ – świadectwo Marleny”

# Modliwa uwolnienia, # Uzdrowienie duszy i ciała, # Z kursów i rekolekcji
Marlena

„Żeby znowu coś włożyć do lodówki” – świadectwo Jacka

We trzy małżeństwa z naszej wspólnoty byliśmy na rekolekcjach dla narzeczonych – jako osoby obserwujące, po to by podpatrzeć i móc prowadzić te rekolekcje u nas, siłami naszej wspólnoty. Dla… Czytaj dalej „„Żeby znowu coś włożyć do lodówki” – świadectwo Jacka”

# Z kursów i rekolekcji
Jacek

Stanęli w prawdzie, wrócili nowi – odnowieni – Świadectwo Ani

Bardzo trudno jest opisać CUD PRZEMIANY, DAR, ŁASKĘ jednak spróbuję się podzielić choćby kawałkiem swojego doświadczenia, jakim było odbycie I tygodnia rekolekcji ignacjańskich w milczeniu. Bo owe 8 dni w… Czytaj dalej „Stanęli w prawdzie, wrócili nowi – odnowieni – Świadectwo Ani”

# Z kursów i rekolekcji
Ania

„Bóg zabrał poczucie ubóstwa i nauczył żyć po królewsku” – Świadectwo Bartka D.

Jezus mówi przez słowa Ewangelii według świętego Łukasza: ,,I wy zatem nie pytajcie, co będziecie jedli i co będziecie pili, i nie bądźcie o to niespokojni! O to wszystko zabiegają,… Czytaj dalej „„Bóg zabrał poczucie ubóstwa i nauczył żyć po królewsku” – Świadectwo Bartka D.”

# Finanse
Bartek

Odkrywanie Sakramentu Małżeństwa na nowo – Świadectwo Ani i Tomka

Jakiś czas temu byliśmy na kursie dla małżeństw „Akwila i Pryscylla”. Był to jeden z piękniejszych kursów SNE, w których uczestniczyliśmy. Idąc na ten kurs nie mieliśmy 100%-ego przekonania, że… Czytaj dalej „Odkrywanie Sakramentu Małżeństwa na nowo – Świadectwo Ani i Tomka”

# Z kursów i rekolekcji
Ania i Tomek

Tsunami wiary, które weszło do naszego życia – Świadectwo Ani P.

Uczestniczyłam (razem z mężem) w kursie „Nowe Życie” w parafii św. Ojca Pio w Gdańsku w 2017 roku. Od 2009r. zmagałam się z chorobą nowotworową (operacje, naświetlania). W 2015 roku… Czytaj dalej „Tsunami wiary, które weszło do naszego życia – Świadectwo Ani P.”

# Z kursów i rekolekcji
Ania

„Gdy mój portfel się nawrócił” – Świadectwo Karola

Doświadczałem obecności Boga na różnych płaszczyznach swojego życia, ale niespecjalnie w kwestiach finansowych. Raczej nigdy nam nie zabrakło na podstawowe potrzeby, ale żyliśmy na przysłowiowy „styk”, czyli od wypłaty do… Czytaj dalej „„Gdy mój portfel się nawrócił” – Świadectwo Karola”

# Finanse
Karol