ŚWIADECTWA

„Gdy mój portfel się nawrócił” – Świadectwo Karola

Doświadczałem obecności Boga na różnych płaszczyznach swojego życia, ale niespecjalnie w kwestiach finansowych. Raczej nigdy nam nie zabrakło na podstawowe potrzeby, ale żyliśmy na przysłowiowy „styk”, czyli od wypłaty do wypłaty. Zacząłem nawet myśleć, że Boga te sprawy nie interesują. W pracy bezskutecznie starałem się przez ponad 2 lata o podwyżkę Czytaj dalej „„Gdy mój portfel się nawrócił” – Świadectwo Karola”

# Finanse
Karol

Tsunami wiary, które weszło do naszego życia – Świadectwo Ani P.

Szłam na kurs nie wiedząc dokładnie, czego oczekuję. Chyba najbardziej uzdrowienia, ale – gdy teraz o tym myślę – raczej nie do końca wierzyłam, że to się stanie. Miałam też mocne pragnienie, aby nie tylko wierzyć w Boga, ale zaufać Mu. Nie umiałam tego zrobić. Czytaj dalej „Tsunami wiary, które weszło do naszego życia – Świadectwo Ani P.”

# Z kursów i rekolekcji
Ania

Odkrywanie Sakramentu Małżeństwa na nowo – Świadectwo Ani i Tomka

Widzieliśmy, jak Duch Św. błogosławił nam wszystkim. Świadectwa na koniec kursu były bardzo mocne i właściwie każda para chciała zaświadczyć, że kurs i to, co się tam działo dotknęło mocno ich serca i relacje. Czytaj dalej „Odkrywanie Sakramentu Małżeństwa na nowo – Świadectwo Ani i Tomka”

# Z kursów i rekolekcji
Ania i Tomek

„Bóg zabrał poczucie ubóstwa i nauczył żyć po królewsku” – Świadectwo Bartka D.

Nie dość, że Bóg dba o to, czego potrzebujemy, to uczy nas również mądrego zarządzania pieniędzmi zgodnie z Jego wskazówkami, doceniania tego, co mamy. Po decyzji o dawaniu dziesięciny zabrał mi poczucie ubóstwa, w miejsce którego dał świadomość bycia dzieckiem Króla i pokazał możliwości życia „po królewsku”, w godności i dostatku. Czytaj dalej „„Bóg zabrał poczucie ubóstwa i nauczył żyć po królewsku” – Świadectwo Bartka D.”

# Finanse
Bartek

Stanęli w prawdzie, wrócili nowi – odnowieni – Świadectwo Ani

Umierałam na pustyni życia na własne życzenie. Na rekolekcjach otworzyłam powoli drzwi, za którymi czekał Jezus z kubkiem wody żywej… Czytaj dalej „Stanęli w prawdzie, wrócili nowi – odnowieni – Świadectwo Ani”

# Z kursów i rekolekcji
Ania