Dziś Msza Św. z udziałem rodzin z dziećmi

Kochani, serdecznie zapraszamy dziś 23.06 na wspólnotową Mszę Św. , jak zawsze o godz. 19.00. To już przedostatnia nasza Msza Św. przed wakacjami. Po Eucharystii będzie szczególna i podniosła chwila – życzenia dla naszego Pasterza, ks. Zbyszka z okazji 25-lecia Święceń Kapłańskich (dokładna data Święceń to 22.06). Prosimy też Was o modlitwę w intencji ks. Zbyszka – z wdzięcznością za Jego posługę i o Boże obdarowanie na kolejne lata posługi kapłańskiej. Następnie będzie krótkie Uwielbienie. O g. 20 na placu za kościołem rozpocznie się parafialne ognisko świętojańskie – można będzie dołączyć ? Pamiętajmy też o modlitwie za dzieło i owoce rekolekcji „Winnica Racheli”, które odbędą się w najbliższy weekend. Podczas wspólnotowej Mszy Św. Komunia Święta będzie udzielana osobno dla osób przyjmujących Najświętszy Sakrament na rękę, pod obrazem Jana Pawła II. Jeśli nie będzie Szafarza, ani Kleryka, to Ksiądz w pierwszej kolejności udzieli Komunii na rękę. Przy podchodzeniu do stopni Ołtarza pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznego dystansu.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.