Zaczynamy rok !

Kochani,
zaczynamy nowy rok, mamy głęboką nadzieję, że będzie to dobry rok!
Niezależnie od tego, jak trudne i nieoczekiwane doświadczenia może on przynieść, bądźmy pewni, że Pan MOCNO trzyma Betlejem i każdego z nas z osobna, przy Swoim Sercu!
Starajmy się stworzyć w sobie przestrzeń, taką cichą izdebkę, w której będzie słychać Bicie Serca naszego Boga.

W najbliższą środę ( 06.12 ) przypada święto Trzech Króli, w związku z tym nie ma oczywiście naszej wspólnotowej Mszy.

Natomiast spotykamy się 13go stycznia.
Tak jak we wszystkie środy stycznia dołączamy się do parafialnej Mszy „kolędowej”.
Po Mszy pomodlimy się nad osobami, które w obecnej „kadencji” będą odpowiedzialne za diakonie.
Nie udało nam się to w ostatnią środę, ze względu na okres świąteczny i małą frekwencję 🙂

Na koniec odbędzie się nasze kolędowanie!
Nie możemy w tym roku spotkać się na tradycyjnym opłatku, więc choć w ten sposób, chcemy pobyć ze sobą razem.
Jeśli jest ktoś, kto chciałby dołączył w tym dniu do diakonii muzycznej, zaśpiewać lub zagrać na instrumencie, prosimy o kontakt z Jackiem Pałaszewskim.

Pamiętajmy o sobie na modlitwie, szczególnie o godz.21 🙂
Módlmy się za naszych księży, gdański Kościół i za Papieża!
Bądźcie zdrowi !!

Z Panem Bogiem