Spotkanie wspólnoty Online – w końcu zobaczyliśmy swoje twarze bez maseczek

Pierwsze spotkanie w nowym 2021 roku, przypadające na 13 stycznia, odbyło się w formie zdalnej. Komunikowaliśmy się za pomocą komputerów, laptopów i smartfonów, dzięki aplikacji zoom. W końcu mogliśmy zobaczyć swoje uśmiechy bez maseczek.

Rozpoczęliśmy od wspólnej modlitwy i przeczytania fragmentu z Ewangelii św. Marka.

Następnie zostaliśmy podzieleni na mniejsze grupki i każdy z nas mógł podzielić się tym co najbardziej do niego trafiło. Była to okazja, aby głębiej wejść w żywe Słowo Boże i usłyszeć co przez Nie mówi do nas Pan. Mimo iż czytaliśmy ten sam fragment, to każdy odkrył co innego, bo każdy jest wyjątkowy i na innym etapie w relacji z Panem Bogiem. Dzięki wymianie myśli i spostrzeżeń wzajemnie się umacniamy i uzupełniamy.

Chwała Panu za piękny czas dzielenia się Słowem Bożym  i za bycie RAZEM.

Autor treści: Danuta Niedźwiecka