Drugie spotkanie Online – poznaliśmy lepiej nowych liderów i ks. Zbyszka

W środę, 20 stycznia 2021 roku, o godzinie 20-tej odbyło się już drugie spotkanie on-line w tym roku. W tej nieco innej formie komunikacji, podyktowanej obecną sytuacją pandemiczną, udział wzięło blisko 40 osób ze Wspólnoty.

Mimo iż nie mogliśmy być ze sobą fizycznie i wspólnie przeżywać Eucharystii, to niewątpliwym plusem i wartością dodaną było to, że mogliśmy się zobaczyć bez maseczek i jeszcze lepiej się poznać.

Każdy z uczestników opowiedział nam bowiem kilka słów o sobie, w tym gdzie mieszka, jaka jest jego profesja, oraz jak długo i czym zajmuje się w Betlejem.

Poznaliśmy też profile osób, które od niedawna kierują naszą Wspólnotą, czyli naszego nowego duszpasterza ks. Zbigniewa Wądrzyka oraz liderów: Piotra Muzolfa i Anię Pajkę. Podzielili się oni z nami m.in. tym, jaki jest ich ulubiony cytat biblijny czy miejsce na ziemi. Zdradzili nam również, jakie są ich ulubione potrawy i zajęcia.

Autor treści, zdjęć: Danuta Niedźwiecka