Spotkanie w Matemblewie – warsztaty o lęku

Sobotnie przedpołudnie – 7 grudnia 2019 – spędziliśmy w Domu Samotnej Matki w Gdańsku Matemblewie.

 

Czas ten poświęcony był warsztatom w temacie „Lęk, smutek, złość- skąd się biorą i jak je zaopiekować?”. Przeprowadziła je dla nas Agnieszka Szponar, na co dzień pracująca jako: trener, coach, specjalista Psychologii Pozytywnej.

 

Spotkanie było doskonałą okazją do wymiany naszych osobistych doświadczeń w obszarze radzenia sobie z trudnymi emocjami, które pojawiają się w codziennym życiu każdego z nas. Nie zabrakło również praktycznych wskazówek do tego, w jaki sposób kontrolować własne emocje.

 

Zadbaliśmy również o charakter świąteczny tego spotkaniach. Dzięki finansowaniu które udało nam się pozyskać, mogliśmy zakupić prezenty dla matek i ich dzieci.