Kurs SNE Emaus 29.11-1.12.2019

W dniach od 29-go Listopada do 1-go Grudnia odbył się kurs SNE Emaus w parafii św. Ojca Pio w Gdańsku-Ujeścisko. Rekolekcje te to czas drogi do Emaus wraz z uczniami, do których dołącza się Nieznajomy i wyjaśnia im Pisma. Poznanie Pisma doprowadza ich do poznania Jezusa. On sam zaprasza Ciebie do tego! Jezus pragnie, by i Twoje serce pałało miłością do Słowa Bożego, byś poznając Je i Nim się karmiąc nawiązywał głębszą relację z Jezusem – Słowem, który jest odpowiedzią na wszystkie Twoje pytania i najgłębsze pragnienia.

 

Serdeczne podziękowania dla każdej osoby przyczyniającej się do tworzenia i wsparcia kursu SNE, za opiekę lidera, za otwarty Dom parafii, za ofiarę osób posługujących, za każdą modlitwę i post, za adorowanie Naszego Pana, za poczęstunek, za pomoc w sprzątaniu, za dobre słowo i uśmiech oraz każdą inną niewymienioną pomoc. Ale przede wszystkim dzięki dla Jezusa, za to że kształtuje nas swoim Słowem. Dzięki Ci Panie, za ten błogosławiony i owocny czas, za to że byłeś wśród nas!