Wiosenne Dni Skupienia Wspólnoty

W dniach 24-26.05.2019 odbyły się coroczne, wiosenne Dni Skupienia wspólnoty w Gdańsku Sobieszewie. Weekend pod hasłem „Serce Ojca” rozpoczęliśmy wspólną kolacją w piątek o g. 18:00, po której zarezerwowany został czas na modlitwę oraz warsztat stanowiący wstęp do treści przygotowanych na czas tych rekolekcji przez wspólnotę Głos na Pustyni z Krakowa.

Sobotnie treści opracowane zarówno w formie konferencji jak również spotkań indywidualnych z osobami posługującymi, prowadziły nas do ważnego momentu powrotu do bycia dzieckiem, które zwyczajnie daje prowadzić się przez najlepszego Tatę. Każdy z nas przeżywał ten czas na swój sposób – pojawiały się łzy radości oraz bolesne wspomnienia trudnych doświadczeń z dzieciństwa.

Wszystkie przeżycia tego czasu mogliśmy zanieść do naszego Ojca w ramach całonocnej adoracji Najświętszego Sakramentu, która miała miejsce z soboty na niedzielę.
Zwieńczeniem rekolekcji była niedzielna Eucharystia i obiad, po którym wróciliśmy do domów umocnieni czasem spotkania z Dobrym Ojcem.