Dni Skupienia 23-24.04.2021 w Gdańsku

W dniach 23 i 24 kwietnia w Gdańsku odbyły się coroczne Dni Skupienia Wspólnoty Betlejem. W tym roku, z powodu pandemii, zorganizowane zostały w innej formule niż dotychczas. Tematem przewodnim był: „Przez wdzięczność do radości”. Pierwszego dnia odbyły się one on-line i łączyliśmy się poprzez aplikację zoom. Poprowadził je nasz obecny Pasterz ks. Zbyszek Wądrzyk. Drugi dzień spotkania przebiegał w Kościele pw. św. Ojca Pio na Ujeścisku z możliwością uczestniczenia on-line. Dwie konferencje wygłosił dla nas nasz były kapłan, ks. Jacek Nawrot. Bloki konferencyjne były przeplatane świadectwami osób z naszej wspólnoty, które były wdzięczne za dar życia i doświadczenia Bożej Miłości. Całość dwudniowego spotkania uwieńczona została uroczystą koncelebrowaną Mszą Świętą z uwielbieniem naszego Pana.