Spotkanie w Matemblewie – kolędowanie Matemblewo

Pierwsze w Nowym Roku spotkanie w matemblewskim Domu Samotnej Matki, odbyło się 25 stycznia 2020. Podzielone było na dwie części. W ramach pierwszej z nich, nasza wspólnotowa siostra – Marlena poprowadziła warsztat, podczas którego własnoręcznie mogliśmy przygotować ozdobne Aniołki. Niejedno z nas odkryło w sobie ukryte talenty artystyczne! 🙂 Nie zabrakło również nawiązania do naszych Aniołów Stróżów, którzy towarzyszą każdemu z nas – o każdej porze naszego dnia, tygodnia…całego życia. 

Druga część sobotniego spotkania upłynęła nam na wspólnym kolędowaniu! Tym razem wspólnotowe małżeństwo – Kristina i Karol posługiwali swoimi talentami muzyczno-wokalnymi! 🙂

Dziękujemy Wam bardzo za tak liczną obecność podczas wydarzenia, a tym, którzy nie mogli być, za modlitwę w intencji tego dzieła!