Spotkanie w Matemblewie – GPS na rynku pracy

Sobotnie przedpołudnie (14 września 2019) upłynęło nam pod hasłem „GPS na rynku pracy”. W ramach spotkania z Klaudią Zagórowicz – doświadczoną w zakresie doradztwa zawodowego – mieliśmy okazję zlokalizować nasze preferencje zawodowe oraz poradzić się w kwestiach związanych z poruszaniem się po rynku pracy. Dla wszystkich uczestników – zarówno kobiet przebywających w Domu Samotnej Matki jak
i kilkoro członków naszej wspólnoty – cennym doświadczeniem tego czasu było skupienie się na swoich mocnych stronach, których świadomość nie tylko wpływa na wzrost poczucia własnej wartości, ale również zwiększa naszą atrakcyjność na rynku pracy.
Warsztaty zakończyliśmy omówieniem listy cennych wskazówek dotyczących tego, w jaki sposób przygotować się do rozmowy z przyszłym pracodawcą.
Spotkanie to – pierwsze po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej – zaingurowało cykl regularnych, comiesięcznych spotkań, na które już dzisiaj gorąco zapraszamy wszystkich członków i sympatyków wspólnoty Betlejem.