Intencje

"Różaniec, to moja ulubiona modlitwa! Taka wspaniała modlitwa! Wspaniała w jej prostocie i jej głębi. W tej modlitwie powtarzamy po wielokroć słowa, które Dziewica Maryja usłyszała od Archanioła i od swej kuzynki, Elżbiety. Na tle słów: "Zdrowaś Maryja" dusza uzmysławia sobie zasadnicze wydarzenia (Tajemnice) z życia Jezusa Chrystusa… Modlitwa tak prosta i tak bogata. Z głębi mojego serca zachęcam wszystkich do jej odmawiania."

Propozycje rozważań: http://www.rozaniec.dominikanie.pl/020.html

INTENCJE STAŁE

1. O Boże prowadzenie, siłę i dary Ducha Świętego dla naszego Pasterza, Liderów, Rady wspólnoty, Animatorów i odpowiedzialnych za diakonie.
  2. W intencji każdego członka i sympatyka naszej Wspólnoty o nieustanne wzrastanie w relacji z Panem Bogiem.
  3. O miłość, pokój i jedność w naszych rodzinach, o ochronę i Boże błogosławieństwo dla naszych dzieci.
  4. O zapał ewangelizacyjny i nawrócenie osób, którym głosiliśmy i głosimy Dobrą Nowinę.
  5. W intencji parafii św. Ojca Pio, budowy kościoła oraz ks. Proboszcza i kapłanów tu posługujących.
  6. O pełnię darów Ducha Świętego i Jego prowadzenie dla kapłanów wcześniej posługujących w naszej wspólnocie, kapłana Artura oraz osób konsekrowanych - Anety i Moniki, którzy swoje powołanie odkryli w Betlejem, a także na drodze formacji i rozeznawania powołania kapłańskiego dla kleryków naszej wspólnoty: Łukasza i Michała
  7. W intencji naszej Ojczyzny i rządzących naszym państwem.
  8. W intencji wszystkich dusz w czyśćcu cierpiących, aby przez nieskończone Miłosierdzie dostąpiły Królestwa Bożego.
  9. O pokój, miłość i jedność ludzi na całym świecie.

INTENCJE BIEŻĄCE - LUTY 2017 r.

(Zachęcamy, by świadectwa z wysłuchanej modlitwy przesyłać na adres Zelatora Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  . Pragniemy je umieszczać na naszej stronie, by budowały wiarę innych.)

Róża 1

1. O łaskę zdrowia dla mamy Wiesławy.

2. O łaskę zdrowia dla Julianka.

3. Za wszystkie osoby konające, a będące daleko od Pana Boga, aby dał im życie wieczne.

4. W intencji naszej wspólnoty, abyśmy byli solą tej ziemi.

5. O nawrócenie Rafała i Ani, aby zaprosili do swojego życia Pana Jezusa.

6. O nawrócenie Rafała i Piotra.

7. O nawrócenie mamy Jadwigi.

8. O nawrócenie i wolność dla Jacka B.

9. W intencji znalezienia dobrych pracowników.

10. O światło Ducha Św. dla Anety.

11. O potrzebne łaski dla Jacka.

12. O codzienny uśmiech dla wszystkich ludzi.

13. O doświadczenie Boga żywego dla Iwony i Krzysztofa.

14. O łaskę umocnienia wiary , dobre relacje w rodzinie i prace dla siostry

15. O jedność i miłość dla Beaty i Tomka.

16. O uzdrowienie wewnętrzne i łaskę przebaczenia babci dla Emilki.

17. Uzdrowienie serca zranionego babci Elżbiety.

18. O łaski, wiarę i uzdrowienie wewnętrzne z depresji dla Gosi.

Róża 2

1. O światło, dary i opiekę Ducha Świętego dla Kasi, Tomka i dzieci oraz w Bogu wiadomej sprawie.

2. O uzdrowienie Tomka i Szymona z chorej tarczycy.

3. O uratowanie pewnego małżeństwa. O uwolnienie uzdrowienie i nawrócenie dla obojga z małżonków. O radość ciepło i miłość taty do ich dziecka.

4. Prosimy Pana o zdrowie dla Zbyszka i Mateusza.

5. O odnowienie miłości dla Elżbiety i Jerzego uratowanie ich małżeństwa.

6. O potrzebne laski dla Dominiki.

7. Dla Michała o zdobycie pracy zgodnie z jego wykształceniem oraz o wzrost wiary dla Michała i Martyny, uzyskanie niezależności materialnej i otwarcie się na nowe życie w ich związku.

8. O zmianę pracy dla Piotra i Laury by mogli otworzyć się na macierzyństwo.

9. O łaskę uzdrowienia z nowotworu kości dla czternastoletniej Zuzi oraz Bożą opiekę i siły dla niej i jej bliskich w tym trudnym doświadczeniu.

10. O modlitwę w mojej intencji Iwony.

11. O zdrowie dla Marty i poczętego dziecka.

12. W intencji Bożego błogosławieństwa w nowym miejscu pracy dla Tomka.

13. O natchnienie Ducha Świętego na pokonanie trudności związanych z kryzysem wieku średniego dla Tomka.

14. O łaskę zdrowia dla Bogusi .

15. W intencji Oli, aby zaprosiła Cię Panie do swego życia.

16. W wiadomych intencjach dla  rodziny  Gosi i Sławka.

17. Dziękczynna  za otrzymane  łaski dla rodziny  Janowicz, za radość w rodzinie  od  Kuby  ,Kacperka , Doroty  i Pawła   .

18. O uzdrowienie serc rodzeństwa Jurka, Maryli i Piotra aby umieli porozumieć się w sprawie opieki nad własną matką.

Róża 3

1. O zdrowie dla Marty i poczętego dziecka.

2. O łaskę nieba i oglądania Boga twarzą w twarz dla Aleksandry.

3. O pomyślne rozwiązanie ważnej dla mnie życiowo sprawy oraz o Boże prowadzenie i siły dla Danuty N.

4. O uzdrowienie dla Dagmary, Grażyny i Celiny .

5. O potrzebne łaski dla Natalii i Michała .

6. O potrzebne łaski dla Mateusza .

7. O wyjście z nałogu dla Adama .

8. Za dziewczęta i kobiety,by szanowały swą godność.

9. O Panno Promienista,czysta jak kryształ, cała pogrążona w Bogu,oddaję Ci moje życie wewnętrzne,urządzaj wszystko tak,
    aby było miłe Synowi Twemu .

10. O zdrowie w rodzinie .

11. O Boże Błogosławieństwo i prowadzenie dla mnie i bliskich w najbliższym czasie .

12. O łaskę zdrowia dla Basi.

13. O wolność duszy i ciała.

14. W intencji kursu, abyś Panie napełniał Twoim Duchem Świętym wszystkie osoby posługujące, a uczestnikom dał Twoje Serce, aby zaprosili Cię do swego życia.

15. O zmianę pracy dla Ryszarda i godne życie. O radość życia dla jego rodziny.

16. O zdrowie dla koleżanki z klasy IV, Pauliny.

17. O zdrowie i wyjście prababci Emilki ze szpitala .

18.Proszę o łaskę pięknej miłości i założenia rodziny, a także odnalezienia swego miejsca w życiu i dobrej pracy, pomocy życzliwych ludzi dla Iwony

19.O Boże Błogosławieństwo dla Tomasza i jego Rodziny oraz łaskę uwolnienia z choroby alkoholowej.

20.O ukończenia studiów i łaskę pracy dla Tomasza .