Nasze spotkania - środy godz.19:00

W październiku cykl spotkań jeszcze będzie troszkę się zmieniał ale od listopada ruszy wg podanego porządku :)

środy - 19:00 - Msza z modlitwą uwielbienia

oraz dodatkowo po Mszy

I środa miesiąca - 20:20 - konferencja

II środa miesiąca - 20:15 - modlitwa wstawiennicza

IV środa miesiąca - 20:20 - agapa

oraz

IV niedziela miesiąca - 18:00 - Msza Święta z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała

III sobota miesiąca - 11:00 - Msza i formacja grupy małżeństw z małymi dziećmi

Wspólnota BETLEJEM spotyka się w każdą środę o godz.19:00 w czasie wakacji o 18:00 w kościele pw. św. O. Pio na Eucharystii z modlitwą uwielbienia.

W pierwszą środę po Mszy świętej zapraszamy członków wspólnoty na konferencję. W drugą środę w trakcie uwielbienia pragniemy wstawiać się za tych, którzy szczególnie takiej modlitwy potrzebują. W czwartą środę zapraszamy wszystkich również na Agapę do kawiarenki Domu Parafialnego - wspólne świętowanie przy kawie i herbacie to piękna okazja do budowania siostrzanych i braterskich więzi.

Posługujemy również podczas Eucharystii z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała w 4-te niedziele każdego miesiąca – o godz. 18.00 w kościele.

Spotkania grupy małżeństw z małymi dziećmi.

Grupa spotyka się raz w miesiącu w soboty (terminy spotkań w kalendarzu). Spotkanie rozpoczynamy o godzinie 11.00 Mszą Świętą, podczas której dzieci grają na przyniesionych przez siebie instrumentach. Msza Święta jest celebrowana w kościele lub w kaplicy za ołtarzem (wejście z tyłu kościoła). Następnie przechodzimy do domu parafialnego, gdzie jest konferencja. W tym czasie dzieci w wieku przedszkolnym mają zapewnioną opiekę. Nasze spotkanie kończymy słodkim "małym co nieco".

Dodatkowych informacji udziela Kasia i Bartek :

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.