Bieżące ogłoszenia

Kochani,

W święto Objawienia Pańskiego (Trzech Króli), o godz. 16.00. w domu parafialnym nasza wspólnotowa Wigilia, na którą serdecznie wszystkich zapraszamy. Zachęcam rodziców do przyjścia z dziećmi.

WYDARZENIA

W naszej parafii Ojca Pio rozpoczął się okres kolęd. Dlatego w tym okresie ulega zmianie tok naszych środowych spotkań. Poniżej plan:

• 08.01. (godz. 19.00) uwielbienie, spotkanie prowadzone przez odpowiedzialną grupkę, modlitwa wstawiennicza, około godz. 20.00 msza św.
  • 15.01.(godz. 19.00) katecheza formacyjna, uwielbienie, około godz. 20.00 msza św.
  • 22.01.(godz. 19.00) uwielbienie, modlitwa wstawiennicza, około godz. 20.00 msza św.
  • 29.01.(godz. 19.00) msza św. rodzinna,następnie spotkanie animatorów (Uwaga! W okresie kolęd msze św. rodzinie na godz. 19.00).

O miejscu naszych spotkań (czy będziemy się spotykać w kościele, czy w salce), niebawem poinformuję.

ZAPROSZENIE

Wspólnota światło Chrystusa wraz z Przyjaciółmi zaprasza w niedzielę, 5 stycznia 2020 r. o godz. 19.00 kościół NSPJ Sopot, ul. Malczewskiego
na Wydarzenie Ewangelizacyjne (!!!) „Kolęda z Najpiękniejszym!” w trakcie wspólne kolędowanie, modlitwa uwielbienia
zawierzenie rodzin i dzieci Jezusowi, błogosławieństwo kobiet w stanie błogosławionym! Wystawienie Najświętszego Sakramentu.
Piękna muzyka, rodzinny klimat! Serdecznie zapraszamy!

Bardzo Was wszystkich proszę, o stałą modlitwę za gdański Kościół, naszego kapłana, liderów, całą naszą wspólnotę, wszystkie wydarzenia których się podejmujemy oraz osoby w nich posługujące .

Wam wszystkim, życzymy pięknego Miłości, radości i pokoju Nowego Roku.

Z Panem Bogiem

Ola i Jacek