Bieżące ogłoszenia

Kochani,

w najbliższą środę 02.10. nasza msza św. , po niej przedstawienie animatorów i składu grupek, uwielbienie, 15 min. modlitwy wstawienniczej.

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

 do 7 października trwają zapisy na nasze jesienne Dni Skupienia  (18-20.10) p.t. „Budowanie relacji, komunikacja”, prowadzić je będzie Andrzej Śmiech.

Bardzo proszę, o jak najszybsze zapisywanie się, abyśmy mogli podejmować kolejne kroki związane z organizacją .

Zachęcam do wpłacania większych kwot, abyśmy mogli wesprzeć wyjazd osób potrzebujących  z naszej wspólnoty .

  W dniu 05.10. (sobota) w parafii Urszuli Ledóchowskiej, w godz. 16.00-19.00 odbędzie się  dla wszystkich wspólnot  Spotkanie Uwielbienia i Chwały Jezusa .

Zapraszam wszystkie osoby na to spotkanie, aby wspólnie uwielbić naszego Pana Jezusa Chrystusa, następnie posłuchania konferencji ks. Andrzeja oraz na integracje przy kawie i herbacie.

W dniach 05.10. i 12.10. w naszej parafii  razem z Fundacją Radość Ewangelii organizujemy dni skupienia p.t. „Tajemnica Komunii” dla rodziców dzieci komunijnych.

NADCHODZĄCE KURSY

Pod koniec listopada (29.11- 01.12.)  w parafii Ojca Pio nasza wspólnota organizuje Kurs Emaus.

Zachęcam osoby po N.Ż.,lub innych kursach kerygmatycznych, które nie były na kursie do uczestnictwa (jako formacji osobistej, o której mówiłem na konferencji) . Szczegóły :

http://www.snegdansk.pl/wydarzenia/4790/kurs-emaus-zapisy-otwarte

W miesiącu listopadzie odbędzie się Kurs Jan, na który serdecznie zapraszam:

http://www.snegdansk.pl/wydarzenia/4784/kurs-jan

Aneta informowała o planowanych rekolekcjach i wydarzeniach organizowanych w ramach  Fundacji Radość Ewangelii, można je zobaczyć  i zapoznać się tutaj :

Bardzo Was wszystkich proszę, o stałą  modlitwę za kapłana, liderów,całą naszą wspólnotę oraz wszystkie wydarzenia i  osoby posługujące .

Z  Panem Bogiem

 Ola i Jacek