Bieżące ogłoszenia

Kochani,

zapraszam wszystkich w najbliższą środę o 19.00 na naszą mszę św., następnie dalsza część prowadzona przez grupkę nr 2, modlitwa wstawiennicza.


UWAGA!!!


DNI SKUPIENIA ODWOŁANE.

   Ze względu na obecną sytuację spowodowaną pandemią, mając na uwadze dobro nas wszystkich, podjęliśmy decyzję o odwołaniu jesiennych Dni Skupienia.

Będziemy chcieli w zamian zorganizować jednodniowy Dzień Skupienia wspólnoty w naszym kościele (termin do ustalenia).


Ania w oddzielnej wiadomości poinformuje o zwrocie wpłat za D.S.


REKOLEKCJE ZAWIERZENIA MARYI

Dla osób chętnych w dniach 9-11.10. w Matemblewnie, w kameralnych warunkach odbedą się Rekolekcje zawierzenia Maryi,szczegóły :

https://radoscewangelii.pl/aktualnosci/rekolekcje-zawierzenia-maryi-9-11-10/


NOWA ENCYKLIKA PAPIEŻA FRANCISZKA –  „Fratelli tutti”.

Papież w niedzielę ogłosił swoją encyklikę :Fratelli tutti” o braterstwie i przyjaźni społecznej, poniżej link do artykułu i treści :

https://deon.pl/wiara/wiara-i-spoleczenstwo/encyklika-fratelli-tutti,1007316


„MORZE MODLITWY- ZAWIERZ MARYI SWOJĄ MIEJSCOWOŚĆ”

Od 7 października do 8 grudnia potrwa trzecia edycja inicjatywy duszpasterskiej Kościoła Domowego Archidiecezji Gdańskiej „Morze Modlitwy – Zawierz Maryi swoją miejscowość”.
7 października br., czyli w dniu poświęconym Matce Bożej Różańcowej, rozpocznie się dwumiesięczna modlitwa różańcowa, która zakończy się 8 grudnia w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Będziemy modlić się o błogosławieństwo Boże dla naszych miast i miejscowości oraz dla całej naszej Ojczyzny.

Do inicjatywy można włączyć się poprzez odmówienie codziennie jednej dziesiątki różańca przez dwa miesiące.

Prosimy również o stałą modlitwę za cały świat, aby wszędzie panowała Miłość, o powstrzymanie pandemii, za naszego Papieża, gdański Kościół, wybór nowego biskupa, wybory lidera wspólnoty, naszych kapłanów, liderów, za całą naszą wspólnotę.


Z Panem Bogiem

Ola& Jacek